21 AASTAT EESTIS

Saksamaa ettevõte Catherine Nail Collection on asutatud 1979-ndal aastal.

Catherine – üks esimesi Saksamaa küünehooldusvahenditega tegelev ettevõte ning ülemaailmselt tuntud bränd on esindatud rohkem kui 85 000 salongis 30-nes erinevas riigis.

Catherine – 40 aastat maailmas ning 21 aastat Eestis! Catherine pakub täiuslikku tootevalikut küünestuudiotele: laia valikut erinevaid kattematerjale, küünehooldusvahendeid, nahahooldusvahendeid,  kõike vajalikku Wellness maniküüri ja pediküüri jaoks. Pakume samuti ka sisustust ja töövahendeid salongidele, erinevaid aksessuaare ja palju muud. Iga maniküürija võib leida meie sortimendist oma lemmiktoote! Kõik Catherine tooted on valmistatud Saksamaal ning vastavad kõigile Euroopa kosmeetikatoodetele kehtestatud kõrgematele nõuetele. Töö Catherine toodetega tagab Teile mugavuse, ohutuse, prestiiži.

Võta meiega ühendust!

MEIL ON SEE, MIDA EI OLE IGAÜHEL

Meie põhisuunaks on esmaklassiliste maniküüritoodete tootmine ning professionaalsete küünehooldusteenuse osutajate koolitamine. Catherine koolitusprogrammid on väljatöötatud Saksamaal ning võimaldavad lühikese aja jooksul omandada põhjalikud teadmised ja oskused. Koolitusel osalejatele väljastatakse tunnistus ning rahvusvahelisele standardile vastav sertifikaat.

Meie teenused  

MEIE GARANTII

Kõik Catherine tooted on valmistatud Saksamaal ning vastavad kõigile Euroopa kosmeetikatoodetele kehtestatud kõrgematele nõuetele. Töö Catherine toodetega tagab Teile mugavuse, ohutuse, prestiiži.

Meie teenused   

TALLINN

A. Reinvaldi tn 3, Tallinn, EE10121
Telefon: +372.555.11.899
Email: info@catherine.ee
Web: catherine.ee